Sinada Hukuk Bürosu

Hakkımızda

Muğla Barosuna Kayıtlı Hukuk Bürosu

Bodrum’da Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık olarak hizmet veren Sinada Hukuk, Muğla Barosuna Kayıtlı Avukat Mürsel GÜNERİ tarafından kurulmuştur.

Sinada Hukuk Bürosu

Sinada Hukuk Bürosu, Muğla ilinin Bodrum ilçesi başta olmak üzere Tüm Türkiye’de hizmet vermektedir.

Sinada Hukuk Bürosu, Müvekkillerine karşı profili iyi analiz ederek en şeffaf şekilde bilgi paylaşımında bulunarak dışarıya karşı ise gerek şahıs gerek şirket müvekkillerine Avukatın yükümlülüklerinden olan Sır Saklama Yükümlülüğünü uygulayarak ve haklarını en iyi şekilde savunarak hizmet vermektedir.

Sinada Hukuk Bürosu; başta Borçlar Hukuku, Ticaret Hukuku, Tüketici Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Marka Hukuku, Şirketler Hukuku, Miras Hukuku, Aile Hukuku, İcra ve İflas Hukuku alanları olmak üzere Eşya Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Rekabet Hukuku, Ceza Hukuku, KvKK gibi birçok alanda Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık faaliyetlerini yürütmektedir.

Sinada Hukuk, ‘HUKUKUN ÜSTÜNLÜĞÜ’ ilkesi doğrultusunda müvekkillerinin yaşamakta oldukları sorunları ve problemleri en hızlı ve etkili şekilde çözerek müvekkillerini desteklemektedir.

Sinada Hukuk Bürosu, Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık hizmeti vermekte ve faaliyet gösterdiği sitemizde bulunan çalışma alanlarında müvekkillerimize gerek Gerçek Kişilere gerek Tüzel Kişilere yaşamakta oldukları sorunlara karşı hızlı, güvenilir şekilde modern ve güncel bilgilerle çözüm odaklı hizmet vermektedir.Çözüm Odaklı

Hızlı Çözüm Yolu

Güvenilir Hizmet

Güncel Değişikliklerin Takibi